Chad Ricker

Argyle pitcher Chad Ricker throws a pitch during a playoff game against Iowa Park in Abilene Wednesday evening.

Six Denton-area players, including four from Argyle’s state championship team, were recognized on the Texas High School Baseball Coaches Association all-state teams.

Argyle’s Chad Ricker (pitcher) and Dillon Carter (outfielder) were named to the first team at the Class 4A level. Brenden Dixon (shortstop) was a second-team selection, while Preston King (second base) and Sanger’s Cade Hamilton (third base) were third-team selections. Guyer’s Jordan Beminio (first base) was honored on the third team at the Class 6A level.

Ricker was the ace of the Eagles’ pitching staff and made a name for himself on a statewide level by throwing 21 1/3 consecutive hitless innings in the playoffs. He finished the year with a 12-0 record, 0.88 ERA and 96 strikeouts in 81 1/3 innings while hitting .333 with 37 RBIs.

Carter, who got the save in Argyle’s state championship win over Sweeny, had a team-best .400 batting average with 23 RBIs, 57 runs and a .985 fielding percentage.

Dixon led the Eagles with 48 RBIs and hit .353 as a senior, and King finished with a .385 average, 26 RBIs and 51 runs as the team’s leadoff hitter.

Hamilton, a senior captain for Sanger, closed out his high school career with a .387 batting average and 1.207 OPS (on-base plus slugging) while driving in 22 runs and posting 19 extra-base hits.

Beminio had a team-high .385 batting average with 25 RBIs and a 1.002 OPS in his final season at Guyer.

In the private school ranks, three Liberty Christian players earned TAPPS Division I all-state honors. Joe Wolf (7-1, 1.31 ERA, 97 strikeouts; .329 BA, 18 RBIs) was a first-team selection, Jacob Hasty (6-3, 1.82 ERA, 72 strikeouts; .372 BA, 15 RBIs) was a second-team selection and Creighton Hansen (.327 BA, 15 RBIs) received honorable mention.

Texas High School Baseball Coaches Association All-State Teams

CLASS 2A

1st Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Adyson Martin Sabinal 12 P Richard Sanchez

Alex Magers D’Hanis 12 P Todd Craft

Brayden Benson Santo 11 P Ryan Pannell

2nd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Bruch Holmes Dall. Big Sandy 12 P Jacob Hooker

Zachary Conde Hawkins 10 P Ryan Gattis

Lane Powledge DeLeon 10 P Kody Yeager

3rd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Steven Searcy Riesel 12 P Billy Miskell

Ben West Albany 11 P David Farichild

Reid Taylor Woden 11 P Brad Stevens

1st Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Abraham Van Gundy Ralls 10 C Clay Phillips

Bode Stewart New Home 10 C Brady Webb

2nd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Colton Adams Centerville 12 C Demond Denman

Jagger Vaughn Iola 12 C Isaiah Barrera

3rd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Ruben Cuellar Ben Bolt 12 C Ray Ramos

Sam MCQuarry Windthorst 12 C Scott Belcher

1st Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Hunter Muncrief West Sabine 12 1B Kerry Stone

Nic Kunze Linden Kildare 11 1B John Roberts

2nd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Zane Allen Borden County 12 1B Bubba Edwards

Baylor Augustus Rivercrest 12 1B Rick Connot

3rd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Landry Bruce Crawford 12 1B Randy Smith

Aaron Kohring Burton 12 1B Zack Zorn

1st Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Noah Elam Clarendon 12 2B Brad Elam

Soloman Rodriguez D’Hanis 11 2B Todd Craft

2nd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Chandler Dodge Riesel 12 2B Billy Miskell

Kaleb Camp Iola 12 2B Isaiah Barrera

3rd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Cy Belcher Windthorst 10 2B Scott Belcher

1st Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Tate Engel Kerens 12 3B Jayson Engel

Bryan Duff Dall. Big Sandy 12 3B Jacob Hooker

2nd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Abel Van Gundy Ralls 12 3B Clay Phillips

3rd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Matthew Pevehouse Abbott 11 3B Kyle Crawford

Caden Leschber Thrall 11 3B Thomas Umberger

1st Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Channing Godwin Bland 12 SS Tommy Sparks

Chase Keeton Valley Mills 12 SS Shane Keeton

2nd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Garrett Vannoy Collinsville 12 SS Josh Rollins

Zane Spinn Holland 12 SS Patrick Kruger

3rd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Graden Emmons Dall. Big Sandy 12 SS Jacob Hooker

Jacob Bravo Bosqueville 12 SS David Anderson

Anthony Coy Ira 11 SS Toby Goodwin

1st Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Brady Blue Kerens 12 OF Jayson Engel

Omar Ortega Bland 12 OF Tommy Sparks

Preston Elam Clarendon 12 OF Brad Elam

2nd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Clay Barton Weimer 12 OF Shane Minks

Nathan Bales Windthorst 12 OF Scott Belcher

Kelton Marek Harper 11 OF Scott Lake

3rd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Joshua Martin Como Pickton 12 OF Colton Peak

Khristian Goree Woden 12 OF Brad Stevens

Rode Newton Graford 12 OF John Newton

CLASS 3A

1st Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

James Burchett Kirbyville 12 P Craig Jones

Caleb Heuertz Wall 11 P Jason Schniers

Mason Brandenberger Clifton 11 P Brian Slater

2nd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Nicolas Hernandez Bishop 12 P Mike Medina

Cooper Nelson Brock 12 P Hart Hering

Luke Young Wall 11 P John Schniers

3rd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Trenton Sulak Grandview 12 P Ryan Ebner

Micah Gibson White Oak 11 P Skylar Stagner

Gage Goddard Harmony 11 P Ronnie Mc Neel

1st Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Tyler La Rue Blanco 12 C Bryan Wyatt

Jacob Escalon Breckenridge 11 C Kevin Bartley II

2nd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Easton Blackstone Harmony 12 C Ronnie Me Neel

Kendal Morgan Clyde 12 C Colby Rowley

3rd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Tanner Seider Wall 12 C Jason Schniers

Grant Johnson Groesbeck 12 C Ryan Cook

Staton Pakebusch Yoakum 10 C Karl Saenz

1st Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jayden Morgan Wills Point 12 1B Jason Seale

Justin Herriage Kirbyville 12 1B Craig Jones

2nd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jesse Lopez Brock 12 1B Hart Hering

Cole Gaddis Malakoff 10 1B Hagen Keele

3rd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Joseph Melde Bishop 11 1B Mike Medina

1st Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jake Jansa Wall 12 2B Jason Schniers

Kyle Torres Troy 11 2B Steve Sebesta

2nd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Blake Carter Shallowater 12 2B Cory Barnes

Dylan Carrell White Oak 10 2B Skylar Stagner

3rd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Ethan Hawk Clyde 12 2B Colby Rowley

Colton Ortner Franklin 12 2B Mark Fannin

1st Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Tyler Justice Lexington 11 3B Ely Whitmire

Kooper Shook Breckenridge 11 3B Kevin Bartley II

2nd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Tyler Williams Shallowater 12 3B Cory Barnes

Scout Sanders Whitesboro 12 3B Curt Cole

3rd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Baylor Smith Blanco 10 3B Bryan Wyatt

Criztian Delgado Bishop 11 3B Mike Medina

1st Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Gordo Moreno Tidehaven 12 SS Eddie Russell

Ryan Targac Hallettsville 11 SS Shorty Cook

2nd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Samuel Tormos Van Alstyne 11 SS Jimmy Haynes

Bryson Adair Elkhart 10 SS John L. Adair

3rd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jacob Young White Oak 12 SS Skylar Stagner

Sam Clark Leonard 12 SS Mike Virden

Hayden Kent Pottsboro 12 SS Tyler Smith

1st Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jackson Hunter Blanco 12 OF Bryan Wyatt

Brady Phillips Bushland 11 OF Joel Love

2nd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Johnny Armstrong Orangefield 12 OF Tim Erickson

Elias Carrera Taft 12 OF Juan Buendia

3rd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Holden Lauer Yoakum 12 OF Karl Saenz

Weston Pope Aransas Pass 11 OF Christopher Spalek

CLASS 4A

1st Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Wyatt Cheney Liberty Hill 12 P Steven Hutcherson

Chad Ricker Argyle 12 P Ricky Griffin

Chase Hampton Kilgore 11 P Eugene LaFitte

2nd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Chris Morrow Robinson 12 P Bryan Kent

Jackson Kiddy Sweeny 12 P Mark Durham

Peyton Havard Bridge City 11 P Chad Landry

3rd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Simon Miller Canton 12 P Brandon Luce

Samuel Salazar Hidalgo 11 P Karlos Carrasco

Zack Robinson Pampa 11 P Kaleb Snelgroess

1st Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

David Patino Crystal City 12 C Josue Lomas

Kory Schmidt Liberty Hill 12 C Steven Hutcherson

2nd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Simon Belz Sunnyvale 12 C Tim Arden

Michael Tollerson Pampa 11 C Kaleb Snelgrooes

3rd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Wesley Folse Sweeny 12 C Mark Durham

Ashton Smith Glen Rose 11 C James Evans

Trevor Brooks Melissa 11 C Jason Russell

1st Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Blake Ustanik Lorena 12 1B Brandon Graves

Thomas Cardenas Bandera 11 1B Rick Sanchez

2nd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Chase Lummis Godley 12 1B Pat Maxwell

Trent Green Iowa Park 11 1B Michael Swenson

3rd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

D.J. Dell’Anno Celina 10 1B Jake Davis

1st Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Dalton Kramer Devine 11 2B George Villa

Brooks Howson Benbrook 11 2B Justin Chavez

2nd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Gavon Clemons Brownwood 12 2B Blandon Hancock

Tyler Womack Melissa 11 2B Jason Russell

3rd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Preston King Argyle 12 2B Ricky Griffin

Aaron San Miguel Hondo 11 2B Amaro Villarreal

1st Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Dakota Leopold Navarro 11 3B Kristopher Cavazos

Alonso Ruiz Monahans 10 3B Brad Norman

2nd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Johnny Gomez Estacado 11 3B Mark Llanas

Payton Poole Benbrook 10 3B Justin Chavez

3rd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Cade Hamilton Sanger 12 3B Steve Ford

Noah Ochoa Levelland 11 3B Brent Paris

1st Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Kase Johnson Iowa Park 12 SS Michael Swenson

Rawley Hector Anna 10 SS Joey Hector

2nd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Brendan Dixon Argyle 12 SS Ricky Griffin

Dylan Leach Carthage 12 SS John Goodwin

3rd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Kade Sanchez Caldwell 12 SS Kyle Toney

Caden Hamniak Sweeny 12 SS Mark Durham

Clayton Chadwick La Vernia 12 SS Judd Guidry

1st Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Cole Frazier Hondo 12 OF Amaro Villarreal

Cade Conway North Lamar 12 OF Bric Steed

Dillon Carter Argyle 12 OF Ricky Griffin

Caeden Trenkle Hillsboro 12 OF Jeff Hawkins

Zak Betancourt Levelland 11 OF Brent Paris

2nd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Blayne Clower Canton 12 OF Brandon Luce

James Eaton Godley 12 OF Pat Maxwell

A.J. Bell Lorena 12 OF Brandon Graves

Easton Slovacek Robinson 11 OF Bryan Kent

3rd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Mitchell Parks Caldwell 12 OF Kyle Toney

Christian Nunez Andrews 11 OF Robert Morris

Reece Rodgers Brownwood 11 OF Blandon Hancock

Bradden Kesey Monahans 10 OF Brad Harman

Class 5A

1st Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Grant Wood Georgetown 12 P Adam Foster

Austin Glaze Colleyville Heritage 12 P Alan Mc Dougal

Jacob Meador Burleson Centennial 12 P Brian Tickell

Jack Brinely Georgetown 12 P Adam Foster

Jonathan Martinez Palmview 11 P Manuel Garcia

2nd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Ivan Alvarez Sharyland 12 P Barton Bickerton

Isaiah Rhodes Mc Kinney North 12 P Jim Gatewood

Connor Phillips Magnolia West 12 P Justin Faltysek

Jonathan Lugo Sharyland Pioneer 12 P Casey Smith

3rd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jon Barrera C.C. King 12 P Gabriel Perez

Brek Galbreath Joshua 12 P David Sheppard

Bradley Wilcott Friendswood 12 P Cory Benavides

Tim Wynia Liberty 12 P Scott Mc Garrh

Kayden Voelkel Mansfield Legacy 9 P Chris Mc Mullen

1st Team: Catchers

Jarred Gibson Lubbock Cooper 12 C Brad Wuensche

Colby Mc Daniel Rosenberg BF Terry 12 C Jeremy Arterburn

2nd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Nicolas Balsano Colleyville Heritage 12 C Alan Mc Dougal

Tayten Tredaway Northwest 12 C John Herrick

3rd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Cade Stika Richmond Foster 12 C Mick Tosch

Abraham Alvarez Sharyland 11 C Barton Bickerton

Garrett Whitaker S.A. Alamo Heights 11 C Jason Thompson

1st Team First Base

Garrett Price Champion 12 1B Chuck Foster

Martin Vasquez Sharyland 11 1B Barton Bickerton

2nd Team First Base

Cameron Baker Azle 12 1B Stephen Smith

Brady Delgado Kerrville Tivy 12 1B Chris Russ

3rd Team First Base

Will Strain S.A. Wagner 12 1B Brandon Kallies

Jorge Aldrete Little Elm 11 1B Matt Harbin

1st Team: 2B

Garrison Weiss Brenham 11 2B Lanny Williams

Zach Almendariz C.C. Calallen 11 2B Steve Chapman

2nd Team: 2B

Gavin Baird Angleton 12 2B Brian Lostracco

Ramiro Cervera Champion 12 2B Chuck Foster

3rd Team: 2B

Juan Rivera Sharyland Pioneer 9 2B Casey Smith

Jared Roiz Eagle Pass CC Winn 11 2B Heriberto Roiz

1st Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Mason Greer Colleyville Heritage 12 3B Alan Mc Dougal

Arcadio Frausto Amarillo 11 3B Kenny Timmes

2nd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jacob Garza C.C. King 12 3B Gabriel Perez

3rd Team: 3B

First HS Grade Pos. HS coach

Walter Evans S.A. Alamo Heights 12 3B Jason Thompson

1st Team SS

First SS HS Grade Pos. HS coach

Miguel Santos Burleson Centennial 12 SS Brian Tickell

Nathan Rooney Mansfield Legacy 12 SS Chris Mc Mullen

Izzy Lopez FW Arlington Hts 12 SS Steve Jimenez

2nd Team SS

First SS HS Grade Pos. HS coach

Davis Powell Lufkin 12 SS John Cobb

Cole Posey Georgetown 12 SS Adam Foster

Evan Maldonado Sharyland Pioneer 11 SS Casey Smith

3rd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Easton Loyd Hallsville 11 SS Scott Mitchell

Jake Olson Brenham 11 SS Lanny Williams

Cole Miers Kerrville Tivy 11 SS Chris Russ

1st Team Outfield

First Last HS Grade Pos. HS coach

Miguel Mendoza Dallas Sunset 12 OF Kenny Timmes

Hunter Nevilles C.C. Calallen 12 OF Steve Chapman

Luke Boyers Champion 11 OF Chuck Foster

Aaron Biediger FW Arlington Hts 10 OF Steve Jimenez

2nd Team Outfield

First Last HS Grade Pos. HS coach

Colby Alvarez Mitchell Rosenberg Terry 12 OF Jeremy Arterburn

Brek Galbreath Joshua 12 OF David Sheppard

Colton Drake Kerrville Tivy 11 OF Chris Russ

Nate Price Mansfield Legacy 11 OF Chris Mc Mullen

3rd Team Outfield

First Last HS Grade Pos. HS coach

Bryson Lucas College Station 12 OF Scott Holder

Olen Defoure C.C. Flour Bluff 12 OF Ron Weikum

Brayden Johnson Hallsville 12 OF Scott Mitchell

Jordan Viers Frisco Reedy 10 OF Chris Cox

CLASS 6A

1st Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jimmy Lewis Lake Travis 12 P Mike Rogers

Michael Cuevas S.A. Brennan 12 P Ben Woodchick

Masyn Winn Kingwood 11 P Kelly Mead

Matthew Luna S.A. East Central 11 P John K. Moody

2nd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Nico Rodriguez Edinburg Vela 12 P Jaime Perez

Jack Lynch Dallas Jesuit 12 P Brian Jones

Cameron Dayton Round Rock 12 P John Carter

Aaron Nixon Mc Allen 11 P Eliseo Pompa

Hayde Key Ft Bend Ridge Point 11 P Clinton Welch

3rd Team: Pitchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Caleb Putnam Prosper 12 P Rick Carpenter

Dylan Blomquist Belton 12 P Mark Krueger

Ricardo Rangel Duncanville 11 P Scott Fahey

Blake Rottino Houston Memorial 11 P Jeremy York

Nathan Dettmer S.A. Johnson 11 P Gordon Gesell

Joseph Chavana Laredo Alexander 11 P Fernando Lemus

1st Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jared Alvarez Lopez Cy Ranch 12 C Corey Cephus

Drew Romo The Woodlands 11 C Ron Eastman

2nd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Jackson Rhinehart Harker Heights 12 C Randy Culp

Will Pendergrass Ft Bend Ridge Point 11 C Clinton Welch

3rd Team: Catchers

First Last HS Grade Pos. HS coach

Luke Johnson Prosper 12 C Rick Carpenter

Damian Gonzales S.A. East Central 11 C

1st Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

James Perez N.B. Canyon 12 1B Reagan Moczygemba

Sam Crowell Rockwall Heath 11 1B Greg Harvey

2nd Team: First Base

Edward Eakin Killeen Ellison 12 1B Ty Oppermann

Hector Garcia Mc Allen 11 1B Eliseo Pompa

3rd Team: First Base

First Last HS Grade Pos. HS coach

Kalen Clark Coppell HS 12 1B Kendall Clark

Jordan Beminio Denton Guyer 12 1B Pat Watson

1st Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Anthony Valle S.A. Brennan 12 2B Ben Woodchick

Hudson White Byron Nelson 10 2B Mike Killian

2nd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Andy Martinez Mission 12 2B Rick Lozano

Garrett Williams So. Grand Prairie 11 2B Art Senato

3rd Team: 2B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Ross Thurwalker Cy Ranch 12 2B Corey Cephus

Cooper Jauz Midland 12 2B Jeremy Mueller

1st Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Will Tillman New Braunfels 12 3B Bobby Alford

Will Swope The Woodlands 12 3B Ron Eastman

2nd Team: 3B

First Last HS Grade Pos. HS coach

Corey Goynes Temple 12 3B Dallas Robertson

Clark Henry Houston Memorial 12 3B Jeremy York

3rd Team: 3B

First HS Grade Pos. HS coach

Jacob Gutierrez Wolfforth Frenship 11 3B Chad Reynolds

Sergio Galvan Laredo Alexander 11 3B Fernando Lemus

1st Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Ricardo Rivera Dallas W.T. White 12 SS Matt Whatley

Robert Richardson Kingwood 11 SS Kelly Mead

2nd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Carson Ogilvie Conroe Oak Ridge 12 SS J.J. Peirce

Michael Cervantes Clear Springs 12 SS Chris Floyd

Elias Koury Katy Tompkins 12 SS Kyle Humphreys

3rd Team SS

First Last HS Grade Pos. HS coach

Axel Camarena Weslaco 12 SS Eddie Serna

Matthew Klassen Vandegrift 12 SS Allen Mc Gee

Luke Almendarez Round Rock 12 SS John Carter

1st Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Matthew Giles El Paso Franklin 12 OF Ruben Munoz

Donovan Sanders S.A. Johnson 12 OF Gordon Gesell

Jake Hymel Cy Ranch 12 OF Corey Cephus

Nick Vernars Coppell 12 OF Kendall Clark

2nd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Preston Mills Killeen Ellison 12 OF Ty Oppermann

Jordan Grice Tomball Memorial 12 OF Monte Huggins

Zack Henry Rockwall 11 OF Barry Rose

Joseph Redfield Midway 11 OF Eddie Cornblum

Chris Shull S.A. Mac Arthur 11 OF Tom Alfieri

3rd Team OF

First Last HS Grade Pos. HS coach

Cole Mc Connell Beaumont West Brook 12 OF Jacob Walton

Erik Garza Cy Lakes 12 OF Kyle Skelton

Kasen Wells Smithson Valley 9 OF Chad Koehl

Caleb Bergman Plano East 9 OF Jordan Byrd

BRADY KEANE can be reached at 940-566-6869 and via Twitter at @BradyKeane.

Recommended for you